Flash Bellek Kurtarma

Flash bellek ve USB disk kurtarma!

Hemen hemen herkes tüm Dünyada iş yaparken USB flash disk kullanır. Normal disklerden küçük olmaları, cepte taşınabilmeleri, bilgisayara kolaylıkla takılıp kullanılabilmeleri USB flash disklerin kullanımını büyük oranda arttırmıştır. USB flash diskler normal sabit disklere göre daha az depolama kapasitesine sahip, herhangi bir iç hareketli parça içermeyen disklerdir. Sabit disklere göre daha kısa ömürlü olmalarından dolayı veri kayıpları yaygınlaşmıştır. USB flash disklere nasıl müdahale edileceğinin iyi bilinmesi gereklidir. Bu yüzden bu tür olaylarda konuyu bilen, uzman bir ekiple birlikte çalışılmalıdır.

Telefon hazıfaları kurtarma

Günümüz cep telefonları da flash bellekler barındırdığından verileri kurtarılabilinir. Bilinen Android işletim sistemine sahip telefonlarda ya da Iphone gibi IOS işletim sistemi kullanan telefonlarda flash bellek ya da nand flash bellek kullanılmaktadır. Yüksek başarı oranıyla kurtarımlar gerçekleştirilmektedir.

Telefon hafızalarının yanında USB disk kurtarma yani diğer adıyla flash bellek kurtarma konusunda da sizlere yüksek kaliteli hizmeti en profesyonel şekilde sunuyoruz.